Тетоважи на бутовите кои ги кријат стриите и целулитот (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтери 20-10-2017
Лимар 20-10-2017
Продавач 20-10-2017


Тетоважи на бутовите кои ги кријат стриите и целулитот (фото)

Што прво ви паѓа на памет кога ќе слушнете „секси тетоважа“? Тетоважа позиционирана на долниот дел од грбот, на вратот или деколтето?

tetovazi-na-butovite-koi-gi-krijat-striite-i-celulitot-foto-001.jpg

Дел од жените се чувствуваат посекси доколку стават тетоважа на бутовите и со неа ги покријат стриите и целулитот.

Собравме десетици фантастични, секси тетоважи кои ги покриваат сите женски несигурности:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Грешка заради која имате акни на грбот Акните не се ништо необично на било кој дел од телото, но ако се појават на грбо...
Како да ја намалите видливоста на стриите на природен начин? Слично како и со целулитот се чини дека не постои жена која не се соочила со про...
Мирисливи тетоважи – нов летен хит Роза, хортензија, божур или можеби рузмарин? Претстојното лето, во тренд ќе бида...