Славни жени со тенки усни, кои одбиваат да ги зголемат


Славни жени со тенки усни, кои одбиваат да ги зголемат

slavni-zeni-so-tenki-usni-koi-odbivaat-da-gi-zgolemat-001.jpg

Не е мит дека полните женски усни се симбол на женственост и атрактивност, па многу девојки уште од млади години ги полнат со филери или ги коригираат со пластични операции.

За среќа, има и такви славни жени кои преферираат тенки и природни усни и ни покажуваат дека и така може да се успее.

Пример:

Блејк Лајвли

slavni-zeni-so-tenki-usni-koi-odbivaat-da-gi-zgolemat-1.jpg

Нина Добрев

slavni-zeni-so-tenki-usni-koi-odbivaat-da-gi-zgolemat-2.jpg

Џенифер Анистон

slavni-zeni-so-tenki-usni-koi-odbivaat-da-gi-zgolemat-3.jpg

Дајан Кругер

slavni-zeni-so-tenki-usni-koi-odbivaat-da-gi-zgolemat-4.jpg

Изабел Гулар

slavni-zeni-so-tenki-usni-koi-odbivaat-da-gi-zgolemat-5.jpg

Гвинет Полтроу

slavni-zeni-so-tenki-usni-koi-odbivaat-da-gi-zgolemat-6.jpg

Кејт Хадсон

slavni-zeni-so-tenki-usni-koi-odbivaat-da-gi-zgolemat-7.jpg

Кира Најтли

slavni-zeni-so-tenki-usni-koi-odbivaat-da-gi-zgolemat-8.jpg

Рис Витерспун

slavni-zeni-so-tenki-usni-koi-odbivaat-da-gi-zgolemat-9.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 грешки кои ги прават жените со тенки усни Не можат сите девојки да имаат полни и големи усни како Кајли Џенер или Анџелина...
Што е она што задолжително мора да се најде во секоја женска чанта? Ветерот, ниските температури, но и сонцето, се најчести непријатели на нашите ус...
9 мајки кои изгледаат како другарки-врснички на ќерките Времето дефинитивно е релативна работа и не на сите делува исто. Некои жени имаа...