Лила во полутанга монокини, Тамара Тодевска ѝ го прослави роденденот на ќерката: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?


Лила во полутанга монокини, Тамара Тодевска ѝ го прослави роденденот на ќерката: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Антониа Гиговска позираше во бикини и ја покажа тетоважата под градите, актерот Жарко Димоски со сопругата одлета за Египет каде го снима својот нов музички спот, а пак Адријан Гаџа изведуваше „нинџа потези“ на Водно.

lila-vo-tanga-bikini-tamara-todevska-i-go-proslavi-rodendenot-na-kjerkata-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Кој деновиве ги искористи за минување на време со семејството, а кој за уживање на далечни дестинации? Кој се сончаше во Турција, а кој фарбаше јајца дома?

Тамара Тодевска во елегантно издание го прослави на отворено 5-тиот роденден на ќерката Хана, а Марјана Станојковска и Калиопи традиционално офарбаа црвени јајца за велигденските празници.

Што правеа македонските ѕвезди деновиве?

Тамара Тодевска

Жарко Димоски (со сопругата во Египет снима спот)

Дани Димитровска

Aдријан Гаџа

Марјана Станојковска

Влатко Лозаноски

Елена Стефановска

Калиопи

Лила Филиповска

Уште 9 ѕвезди на следната страна...Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg