Фит Македонка, вљубеничка во крос фит, изгледа совршено во секое издание (фото)


Фит Македонка, вљубеничка во крос фит, изгледа совршено во секое издание (фото)

Од напорни крос фит тренинзи до совршени вечерни изданија, Стефи изгледа одлично во секое издание.

stefi-bubalo-fit-makedonka-vljubenichka-vo-kros-fit-foto-01.jpg

Стефи Бубало е млада девојка вљубеничка во крос фит. Таа е крос фит тренер, по стапките на нејзината постара сестра Елена Бубало.

Стефи на Инстаграм ја следат повеќе од 7.000 луѓе, а таа постојано објавува фотографии како од своите тренинзи, така и од мигови од секојдневието.

Оваа фит Македонка деновиве објави и фотка во бикини издание.

Запознајте ја Стефи Бубало низ фотки:

Повеќе фотки на следната страна...Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg