Филмски маратон: Филмови и серии со Том Харди
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


Филмски маратон: Филмови и серии со Том Харди

Заводникот Том Харди, освен што е миленик на дамите низ светот, умее да глуми најразлични улоги, и тоа го прави на најдобар можен начин.

filmski-maraton-filmovi-i-serii-so-tom-hardi-01.jpg

Подеднакво одлично се покажал и како негативец, и како романтичен јунак, во класични и криминалистички драми.

Ви предлагаме неколку филмови и серии во кои игра Том Харди кои вреди да ги гледате:

„Падот на црниот сокол“

„Бронсон“

„Оркански височини“

„Дама, поп, ас, шпиун“

„Темниот витез“

„Лок“

„Табу“

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Препорачуваме: Топ 10 филмови од Кански 2017-та Оваа година Канскиот филмски фестивал започна на 17-ти мај 2017-та, а на него ќе...
10 филмови кои ќе ви го подигнат расположението Има филмови за кои вреди да одвоите час и половина не само да уживате и да се ре...
Холивудски ѕвезди кои никогаш не глумеле во добар филм Вкусовите се различни, но според оцеките на љубителите на филмови, на некои акте...

Најчитани неделава