Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


10 филмови со силни жени во главните улоги кои ќе ве мотивираат да постигнете повеќе

Zero Dark Thirty

Група оперативци на ЦИА, предводена од аналитичарката Маја, поминуваат повеќе од една деценија во следење на локацијата на еден од најстрашните луѓе во историјата на САД, Осама Бин Ладен.

Adrift

Откако ќе се соочат со силен ураган од четврта категорија за време на нивното едрење, Тами Олдам и Ричард Шарп се соочуваат со незамисливото кога ќе заглават во средината на Тихиот Океан.

Loving

Во 1958 година, Ричард и Милдред Ловинг, меѓурасна двојка, се уапсени и исфрлени од нивната родна држава Вирџинија. Решени да им се вратат на домот и своите корени, тие решаваат да го изложат својот случај до Врховниот суд на САД.

Molly’s Game

Моли Блум организира незаконски покер игри со големи влогови за истакнати ѕвезди и мафијаши. Но, Моли е во неволја откако ФБИ полека почнува да ѝ влегува во трагата.

Soul Surfer

Бетани, млада шампионка во сурфање, ја губи рака откако е нападната од ајкула додека сурфа во морето. Нејзината верба во Бога и поддршката од семејството и пријателите ѝ помагаат повторно да ја пронајде љубовта кон морето и брановите.

(О)Милена | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

10 неодоливи филмови со кученца кои ќе ви го стопат срцето За малите крзнени суштества велиме дека се најдобриот пријател на човекот. Тие с...
10 топли филмови кои ќе ви ја вратат вербата и насмевката во овој предолг, сив јануари Сè уште го „ситниме“ јануари, а ова не е ниту последниов викенд од најдолгиот ме...
10 нови романтични филмови на Нетфликс кои ќе ви го стопат срцето Можеби се топиме како сладолед на жежок асфалт поради високите летни температури...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg