Се враќаат Backstreet Boys


Се враќаат Backstreet Boys

se-vrakaat-backstreet-boys-povekjeЕден од најпопуларните тин машки бендови - Backstreet Boys, најавува свое враќање на музичката сцена во 2012 година. Иако речиси никогаш не престанаа...


...со работа, наредната година планираат да издадат нов албум со кој ќе го обележат 20 годишното постоење.

Да се потсетиме на нивните најголеми хитови:

Би можело да ве интересира:

Моќен кавер на Ариана Гранде кој ќе ве врати во детството Ова е дефинитивно еден од најдобрите кавери на една од поубавите Дизни песни „Ze...
Преслушајте ги 3-те најпознати композиции на Оскаровецот Енио Мориконе Италија имаше за што да ги слави овогодинешните Оскари - еден од најпознатите ит...
Шведска е победничка на Евровизија 2015 (видео) На јубилејното 60-то издание на изборот за „Песна на Евровизија“ кој се одржуваш...