Американски Идол: Финалисти


Американски Идол: Финалисти

finalisti-na-amerikanski-idol-povekjeКако што се ближи крајот на Американскиот Идол, се искристализираа најголемите таленти на ова неверојатно шоу. Жирито во состав од Џенифер...

 

...Лопез, Стивен Тајлер и Ренди Џексон имаа тешка задача да ги одберат најдобрите, сепак последниот збор го имаше публиката и одбра 5 женски и 5 машки финалисти.

Ова се некои од финалистите кои нам ни оставија најдобар впечаток:

Би можело да ве интересира:

Ели Голдинг ја испеа „Love Me Like You Do“ во 9 различни жанрови На „Late Late Show“ чиј водител е Џејмс Корден, гостин е добро познатата британс...
Топ 5 хитови од лето 2007 vs. Од лето 2017: Кои се подобри? Пред 10 години, работите не беа така сложени како што се денес. Тогаш не се мисл...
Уште ова не го слушнавме: „Hello“ на Адел отсвирена на даска за сурфање Досега имавме можност да ја слушнеме песната „Hello“ во многу различни верзии од...

Најчитани неделава