Турист не го препозна Џеј Зи: Кој си ти?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Турист не го препозна Џеј Зи: Кој си ти?

Џеј Зи, Бијонсе и Блу Ајви во вторникот биле снимени како со група телохранители се упатуваат во посета на Лувр.

turist-mu-se-obrati-na-jay-z-koj-si-ti-01.jpg

Додека се движеа и го привлекоа вниманието на минувачите, еден турист не знаеше дека се работи за најмоќниот пар во музичката индустрија.

Со оглед на бројот на телохранители тој сфатил дека се работи за некој важен, па решил да го сними. Попатно, успеа и да го испровоцира.

Кога конечно Џеј Зи се приближи, туристот го праша: „Кој си ти?!“ Реакцијата на Џеј Зи за само 3 дена собра повеќе од 2 милиони прегледи.

Изгледа никој не смее да му се обрати на Џеј Зи, посебно ако не знае кој е:

Би можело да ве интересира:

Џеј Ло го надмина Алекс – му подари винтиџ автомобил од 200.000 долари... Тој неа ѝ купи Porsche од 140.000 долари, но Џеј Ло го „надмина“ со персонализир...
Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот ... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...
Џеј Ло и уште 6 ѕвезди кои не се срамеле да прошетаат по бањарка и пап... На снимањето на нова романтична комедија, Џеј Ло се прошета низ Њујорк во бањарк...