Славни татковци и синови кога биле на иста возраст
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 24-04-2018
Пекар 24-04-2018


Славни татковци и синови кога биле на иста возраст

Времето навистина брзо поминува, а по одреден период ни се случува и да заборавиме како изгледале нашите омилени херои додека биле млади и полни со потенцијал.

slavni-tatkovci-i-sinovi-koga-bile-na-ista-vozrast-01.jpg

Но, понекогаш пак, нивните помлади верзии нè потсетуваат како изгледале некои од најпознатите актери на денешницата.

За кратко враќање во минатото, синови и нивните славни татковци кои во одреден период изгледаат како близнаци.

1. Пирс Броснан (на 42 години) и Шон Броснан (на 32 години)

slavni-tatkovci-i-sinovi-koga-bile-na-ista-vozrast-1.jpg

2. Дејвид Бекам (на 17 години) и Бруклин Бекам (на 16 години)

slavni-tatkovci-i-sinovi-koga-bile-na-ista-vozrast-2.jpg

3. Џуд Ло (на 25 години) и Раферти Ло (на 18 години)

slavni-tatkovci-i-sinovi-koga-bile-na-ista-vozrast-3.jpg

4. Клинт Иствуд (на 31 година) и Скот Иствуд (на 28 години)

slavni-tatkovci-i-sinovi-koga-bile-na-ista-vozrast-4.jpg

5. Том Хенкс (на 37 години) и Колин Хенкс (на 39 години)

slavni-tatkovci-i-sinovi-koga-bile-na-ista-vozrast-5.jpg

6. Пол Макарти (на 38 години) и Џејмс Макарти (на 35 години)

slavni-tatkovci-i-sinovi-koga-bile-na-ista-vozrast-6.jpg

7. Џон Ленон (на 32 години) и Шон Ленон (на 28 години)

slavni-tatkovci-i-sinovi-koga-bile-na-ista-vozrast-7.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни дами кои не јадат месо Вегетаријанството стана многу популарен начин на живот во последно време и се чи...
Славни мажи кои имале афери со дадилки Тешко е да се остане верен во Холивуд, тоа веќе на сите ни е добро познато. Секо...
Славни парови кои се бореле со неплодност Во последниве години, сè повеќе парови имаат проблеми со плодноста. Оваа појава ...