Успешно го сокриле од јавноста цели 15 години: Кои се славните родители на ова момче?


Успешно го сокриле од јавноста цели 15 години: Кои се славните родители на ова момче?

Одредени славни холивудски ѕвезди со сите сили се обидуваат да ги сокријат и заштитат своите деца од медиумите, па ретко кога имаме можност да ги видиме во јавноста.

kje-gi-prepoznaete-slavnite-roditeli-na-ovoj-tinejdzer-01.jpg

Таков е случајот и со синот на Ума Турман.

Но, конечно реши да го покаже на јавноста, па на овогодинешниот Кански филмски фестивал на црвениот тепих прошета со синот Левон Роан кој го доби во бракот со Итан Хок.

Тоа беше вистинско изненадување за фотографите и папараците, бидејќи оваа актерка ретко се појавува во јавноста со своите деца.

А, сите се согласни за една работа, 15-годишниот Левон е вистинска копија на Ума и Итан:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни дами кои не јадат месо Вегетаријанството стана многу популарен начин на живот во последно време и се чи...
Славни мажи кои имале афери со дадилки Тешко е да се остане верен во Холивуд, тоа веќе на сите ни е добро познато. Секо...
Славни личности кои не беа поканети на свадбата на Хари и Меган, иако ... Уште пред да се одржи кралската свадба, беше јасно дека ќе има многу славни личн...