Серена Вилијамс ја сподели првата фотка од ќеркичката


Серена Вилијамс ја сподели првата фотка од ќеркичката

Серена Вилијамс на Инстаграм сподели фотка заедно со името кое го одбрале за девојчето.

serena-vilijams-ja-spodeli-prvata-fotka-od-kerkickata-01.jpg

Запознајте ја Алексис Олимпија Оханиан Џуниор!

Тениската ѕвезда откри дека Алексис тежела нешто повеќе од 3 килограми кога се родила, како и дека поминале 6 дена во болница по породувањето.

serena-vilijams-ja-spodeli-prvata-fotka-od-kerkickata-03.jpg

serena-vilijams-ja-spodeli-prvata-fotka-od-kerkickata-02.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
Бившата девојка на Авичи преку Инстаграм порака се збогуваше со него Бившата девојка на Авичи се огласи на Инстаграм, откако во петокот се прошири ве...
Серена Вилијамс направи интимна фотосесија со вереникот и трудничкото ... Серена Вилијамс моментално живее во бајка со својот вереник Алексис, очекувајќи ...