Рај за очи: Адријана Лима и Алесандра Амбросио згодни и разголени за Victoria's Secret


Рај за очи: Адријана Лима и Алесандра Амбросио згодни и разголени за Victoria's Secret

36-годишните модели на Victoria’s Secret, Адријана Лима и Алесандра Амбросио, изгледаат прекрасно во новата кампања на брендот.

alesandra-ambrosio-i-adriana-lima-razgoleni-i-provokativni-vo-fotosesija-za-victorias-secret-01.jpg

Тие позираа во провокативна фотосесија за новата колекција Obsessed, со секси долна облека.

Згодните ангели рекламираат градници со длабоко деколте, танга гаќички, проѕирно боди, корсети и други секси детали.

Тие изгледаат неверојатно и никој не би помислил дека двете се мајки на две деца.

Погледнете ја фотосесијата која нема да ве остави рамнодушни:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Инстаграм фотки од одморот на Адријана Лима и Марко Јариќ со ќеркичкит... Бившите сопружници, но посветени родители, Марко Јариќ и Адријана Лима моменталн...
Адријана Лима со момчето Метин Хара заљубени среде Мајами (фото) Адријана Лима и Метин Хара, најновото момче со кое е веќе 8 месеци, се уловени о...
Фотки и видео од првата фотосесија: Џорџина Родригез ја претстави ќерк... Џорџина Родригез за првпат на светот му ја претстави малечката Алана Мартина пре...