Конечно знаеме како изгледаат близнаците на Бијонсе и Џеј Зи (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Конечно знаеме како изгледаат близнаците на Бијонсе и Џеј Зи (фото)

Прекрасните близначиња на Бијонсе и Џеј Зи се за првпат забележани во јавност по нивното раѓање во јуни.

konechno-znaeme-kako-izgledaat-bliznacite-na-beyonce-i-jay-z-foto-01.jpg

5-месечните Руми и Сер Картер се фотографирани со Бијонсе за време на семејниот одмор во Мајами.

konechno-znaeme-kako-izgledaat-bliznacite-na-beyonce-i-jay-z-foto-03.jpg

Прекрасната мајка на дел од фотките го држи во раце Сер, а Руми пак, ужива во прегратката на нејзината баба, Тина Ноулс, а подоцна е фотографирана и со другата баба, мајката на Џеј Зи.

konechno-znaeme-kako-izgledaat-bliznacite-na-beyonce-i-jay-z-foto-003.jpg

Големата сестричка, Блу Ајви, е исто така со нив, но таа времето изгледа повеќе го поминува со нејзиниот татко, Џеј Зи, додека Бијонсе и бабите се грижат за близнаците.

Ова се први фотки од семејството на куп, заедно со близнаците Руми и Сер и изгледа дека сите си поминуваат прекрасно на семејниот одмор:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Први фотки од Ана Ивановиќ со синчето Лука, на одмор на Мајорка Откако на 29-годишна возраст целосно се откажа од тенисот, Ана Ивановиќ е посвет...
Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...