Џенифер Гарнер стана хит меме на Оскарите: Погледот кога ќе се сетиш дека Бен Афлек ти е поранешен...


Џенифер Гарнер стана хит меме на Оскарите: Погледот кога ќе се сетиш дека Бен Афлек ти е поранешен...

По гламурозната ноќ на која беше една од највпечатливите фигури, Гарнер се враќа на вообичаениот тек на живот.

jenifer-garner-stana-hit-meme-na-oskarite-pogledot-koga-kje-ti-tekne-deka-ben-aflek-ti-e-poraneshen-01.jpg

Џенифер Гарнер по Оскарите беше во фокусот на вниманието на медиумите. Покрај со прекрасната сина Versace тоалета, таа стана хит меме од оваа гламурозна ноќ.

jenifer-garner-stana-hit-meme-na-oskarite-pogledot-koga-kje-ti-tekne-deka-ben-aflek-ti-e-poraneshen-03.jpg

Во еден миг на манифестацијата нејзиниот поглед беше толку разочаран и очите ѝ изгледаа полни солзи, а камерите го уловија токму тоа.

jenifer-garner-stana-hit-meme-na-oskarite-pogledot-koga-kje-ti-tekne-deka-ben-aflek-ti-e-poraneshen-02.jpg

Дали стануваше збор за некој трогателен говор на оскаровската сцена, неисполнети очекувања за доделувањето на некоја од наградите или само сеќавањето дека Бен Афлек веќе ѝ е поранешен сопруг не знаеме.

Сепак денот потоа, 45-годишната актерка се врати на нормалниот тек на нејзиниот живот и излезе на прошетка со поранешниот сопруг Бен Афлек и нивните три деца.

Инаку, Џенифер и Бен стапија во брак во 2005 и иако се разделија во 2015 година, чекаа сè до април 2017 за официјално да се разведат.

Актерите ги одржуваат пријателските односи поради доброто на децата:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џенифер Лоренс ја „реметеше“ Ема Стоун и скокаше преку седишта: 15 мом... Оскарите, како најпрестижниот настан на кој една ѕвезда може да присуствува, ова...
Љубовни лекции од Џеј Ло: 3 грешки кои не треба да ги повторувате во в... Џенифер Лопез вели дека е вистинска романтичарка, која никогаш не ја губи верата...
Љубов без секс: Познати парови кои се „чувале“ за првата брачна ноќ Интимниот однос претставува исклучително важен чин за некои славни личности. Зат...