Урнебесната реакција на Рајан Гослинг кон фан што вреска по неговото внимание (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Project Manager 24-01-2020
Чувар 24-01-2020


Урнебесната реакција на Рајан Гослинг кон фан што вреска по неговото внимание (видео)

Средбите со омилените познати личности кои ни се идоли се емоционални мигови, а некои луѓе не можат да ја контролираат возбудата.

urnebesnata-reakcija-na-rajan-gosling-kon-fan-koj-vreska-po-negovoto-vnimanie-01.jpg

Актерот Рајан Гослинг додека чекореше на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција за премиерата на неговиот нов филм „First Men“ го пречека толпа разулавени фанови.

urnebesnata-reakcija-na-rajan-gosling-kon-fan-koj-vreska-po-negovoto-vnimanie-03.jpg

Додека даваше автограми пристигаа вресоци од сите страни, но извикот на еден фан се издвојуваше по гласноста.

urnebesnata-reakcija-na-rajan-gosling-kon-fan-koj-vreska-po-negovoto-vnimanie-02.jpg

Погледнете ја смешната реакција на Рајан со очите:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли Џенер и Тревис Скот „на пауза“ по 2 години врска Според изворот на веб-сајтот E! News, Кајли Џенер и Тревис Скот прават пауза, по...
Како изгледаат денес ќерките на Деми Мур и Брус Вилис? Брус Вилис и Деми Мур беа златен холивудски пар. Додека Брус важеше за „најмажес...
Џон Бон Џови отвори ресторан во кој никој не мора да плати - важно е да се најаде Џон Бон Џови е познат за многу нешта – тој е еден од највлијателните рок музичар...