Џеј Ло дава мали плати, Џорџ Клуни има некултурни навики: Тајни за ѕвездите од нивните вработени
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Џеј Ло дава мали плати, Џорџ Клуни има некултурни навики: Тајни за ѕвездите од нивните вработени

Деми Мур

Стравот од стареењето кај Деми Мур е огромен, па актерката го осветлува домот само со посебен тип на светилки, под чија светлина ѝ се допаѓа како ѝ изгледа кожата. Наводно, оваа навика и станала практика откако стапила во брак со Ештон Кучер, и сакала да ја прикрие 15-годишната разлика во години.

djej-lo-dava-mali-plati-djordj-kluni-ima-nekulturni-naviki-tajni-za-dzvezdite-od-nivnite-vraboteni-05.jpg

Рајан Гослинг

Поранешна помошничка на Рајан Гослинг открива дека актерот мрази влакна и е зависен од депилации, па така ги отстранува влакната од грбот и градите и по неколку пати во месецот.

djej-lo-dava-mali-plati-djordj-kluni-ima-nekulturni-naviki-tajni-za-dzvezdite-od-nivnite-vraboteni-06.jpg

Џорџ Клуни

„Џорџ Клуни постојано испушта гасови пред персоналот, тоа му е навистина одвратна навика“, откри вработена кај актерот.

djej-lo-dava-mali-plati-djordj-kluni-ima-nekulturni-naviki-tajni-za-dzvezdite-od-nivnite-vraboteni-07.jpeg

Џенифер Анистон

Актерката имала практика да изведува јога гола дома и тоа пред очите на персоналот. Некои велат дека таа дури и шета низ домот без облека пред очите на сите, затоа што така се чувствувала најпријатно.

djej-lo-dava-mali-plati-djordj-kluni-ima-nekulturni-naviki-tajni-za-dzvezdite-od-nivnite-vraboteni-08.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
Џеј Ло го надмина Алекс – му подари винтиџ автомобил од 200.000 долари... Тој неа ѝ купи Porsche од 140.000 долари, но Џеј Ло го „надмина“ со персонализир...
3 славни жени кои не ги плаќаат своите вработени, иако имаат милиони н... Иако сите мислат дека кога работиш за ѕвезда сигурно ќе зимаш  голема сума ...