Џорџина Родригез за врската со Роналдо: „Би сакала еден ден да му станам сопруга“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019
Возач 19-08-2019


Џорџина Родригез за врската со Роналдо: „Би сакала еден ден да му станам сопруга“

За свршувачката на Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез досега се шпекулираше многупати, односно секојпат кога Џорџина ќе носеше прстен на домалиот прст.

georgina-rodrigez-za-vrskata-so-ronaldo-bi-sakala-eden-den-da-mu-stanam-sopruga-01.jpg

Сепак, во разговорот за Hola магазин, 25-годишната девојка на Роналдо откри дека иако заедно ги растат дечињата, сепак тој не ја побарал за сопруга.

„Секој пар сака да стапи во брак и јас лично би сакала. Моментално имаме други приоритети и премногу обврски, иако во иднина би било прекрасно да му станам сопруга на Кристијано.“

georgina-rodrigez-za-vrskata-so-ronaldo-bi-sakala-eden-den-da-mu-stanam-sopruga-02.jpg

Прекрасната бринета ја даде оваа изјава во интервјуто само неколку дена по смртта на нејзиниот татко, кој подолго време бил болен.

Во истото интервју раскажа и дека Роналдо и заедничката ќерка Алана Мартина никогаш не го запознале нејзиниот татко, бидејќи отслужувал долгогодишна затворска казна во Шпанија поради законски прекршоци поврзани со дрога.

georgina-rodrigez-za-vrskata-so-ronaldo-bi-sakala-eden-den-da-mu-stanam-sopruga-03.jpg

georgina-rodrigez-za-vrskata-so-ronaldo-bi-sakala-eden-den-da-mu-stanam-sopruga-04.jpg

georgina-rodrigez-za-vrskata-so-ronaldo-bi-sakala-eden-den-da-mu-stanam-sopruga-05.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
Џорџина Родригез во црн сјаен фустан, без Роналдо на Кански фестивал Атрактивната Џорџина одлучи да ги акцентира облините за појавувањето на црвениот...
Џејми Дорнан ќе стане татко по 3 пат: „На сопругата секој ден ѝ велам ... Актерот проговори за најважната улога во неговиот живот и за тоа што за него пре...