Дечињата на Пинк ѝ направија Греми награда од алуминиумска фолија, за утеха (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 24-04-2019


Дечињата на Пинк ѝ направија Греми награда од алуминиумска фолија, за утеха (фото)

Пинк можеби не си отиде дома со Греми статуетка во неделата вечер, но дечињата успеаја да ѝ направат уште подобра награда, и тоа користејќи само алуминиумска фолија.

decinjata-na-pink-i-napravija-gremi-nagrada-od-aluminiumska-folija-za-uteha-001.jpg

Пинк беше номинирана за Греми во категорија поп албум, но „загуби“ од Аријана Гранде. Па, децата побрзаа да ја утешат.

Највредната награда која една мајка може да ја добие во животот:

decinjata-na-pink-i-napravija-gremi-nagrada-od-aluminiumska-folija-za-uteha-1.jpg

decinjata-na-pink-i-napravija-gremi-nagrada-od-aluminiumska-folija-za-uteha-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Пинк никогаш повеќе нема да објавува фотки од своите деца? „Каква мајка си ти?“ - Луѓето се многу силни и некултурни кога се анонимни. Нави...
9 ѕвезди кои живеат и се борат со хронични болести Во светот, половина од луѓето се борат со хронична болест или состојба, а славни...
Моден погодок или утка: Џеј Ло со огромен шешир, Алекс во шарено сако ... Некои ги опишаа како најдобро облечен и стилски пар, други пак, ги ставија Алекс...