Секси пози, пијани погледи: 15 фотографии од ќерката Тифани кои Доналд Трамп не сака да ги видите

Го избегна бакнежот од татко ѝ на телевизија, затоа што му беше лута што му е „заборавеното“ дете, но сега работите се променија.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-10.jpg

Сакаше да покаже со какви атрибути располага.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-11.jpg

Се шеташе без шминка.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-12.jpg

Ги кршеше правилата и се забавуваше лудо.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-13.jpg

Позираше со американското знаме во провокативно издание.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-14.jpg

Беше вирален хит поради споредбата со Сид од филмот Ice Age.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-15.jpg

Сакаше да се истакне.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-16.jpg

Како изгледа Тифани Трамп денес на следната страна...


Би можело да ве интересира:

На 90 години позира гламурозно, Елвис го нарече „аматер во кревет“ – Која е скандалозната холивудска... Холивудската актерка Рита Морено на 90 години направи фотосесија и покажа дека с...
По примерот на родителите кои имаат отворен брак – ќерката на Вил Смит „фатена“ како се бакнува со д... Во јавна врска е со еден, а страсно се бакнува на плажа со друг. Тргнува ли Вило...
Лук, коцки мраз и уште 3 тајни со кои Рики Мартин (50) ја одржува титулата „згоден заводник“ Рики Мартин (50) со текот на годините изгледа само подобро, а неодамна таткото н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg