Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото)


Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото)

Помеѓу славните мажи има многу горди татковци на ќерки кои ги наследиле нивните убави црти од нив.

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-01.jpg

Некои од познатите мажи, како Пол Вокер, Хит Леџер и Рoбин Вилијамс за жал прерано ги напуштија нивните семејства, но нивните ќерки гордо го носат нивното презиме.

Дали знаете како изгледаат ќерките на славните мажи како Бен Афлек, Дани де Вито, Џејми Оливер и многу други?

Во продолжение погледнете како изгледаат ќерките на славните мажи:

Мидоу Вокер, ќерката на Пол Вокер

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-02.jpg

Вајолет Афлек, ќерката на Бен Афлек

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-03.jpg

Ида и Грета, ќерките на Долф Лундгрен

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-04.jpg

Лили Ластри, ќерката на Роуан Аткинсон

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-05.jpg

Рене Стјуарт, ќерката на Род Стјуарт

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-06.jpg

Зелда Вилијамс, ќерката на Робин Вилијамс

kako-izgledaat-kjerkite-na-slavnite-mazhi-foto-07.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Како изгледаат славните личности со бричена глава? (фото) За целите на улога во некој филм или заради личен избор – кои славни личности ја...
11 фото докази што сè работат асистентите на ѕвездите Од местење на чевлите на ѕвездите до држење на храната и организирање на патувањ...
Познати мажи кои се посекси со брада Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо ...