Ким и Канје станаа родители по четврти пат – добија дете од сурогат мајка


Ким и Канје станаа родители по четврти пат – добија дете од сурогат мајка

Во шоуто на Елен, Кортни ја откри веста дека сурогат мајката на Ким заминала на породување, а сега има и официјална вест за раѓањето на детето на Ким и Канје.

kim-i-kanje-stanaa-roditeli-po-chetvrti-pat-dobija-dete-so-surogat-majka-01.jpg

Во шоуто на Елен, каде беше гостинка Крис Џенер, Кортни ненадејно се појави заедно со 6 внуци на Крис и секако следуваше големо изненадување.

kim-i-kanje-stanaa-roditeli-po-chetvrti-pat-dobija-dete-so-surogat-majka-04.jpg

Кортни откри дека сурогат мајката на Ким отишла во болница на породување, а Крис Џенер остана шокирана.

По оваа вест, сите очекуваа официјално соопштение за породувањето, а сега конечно има потврда за раѓањето на нивното синче.

Сурогат мајката на Ким и Канје се породи и тие го добија нивното четврто дете, a Ким на нејзиниот Твитер профил напиша: „Toj e тука и прекрасен е!“, а според нејзината друга објава, нивното синче изгледа многу личи на сестричката Чикаго.

Нивното трето дете, ќеркичката Чикаго, е исто така родена од сурогат мајка, а Ким има желба да има многу деца, па нејзините здравствени проблеми нема да ја спречат да биде мајка на повеќе дечиња. 

kim-i-kanje-stanaa-roditeli-po-chetvrti-pat-dobija-dete-so-surogat-majka-03.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ким Кардашијан и Канје Вест го добија своето трето дете од сурогат мајка Ким Кардашијан и Канје Вест се пресреќни поради приновата, а Норт и Сент поради ...
Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костарика (фото) Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Ск...
Ким Кардашијан објави фотка од мајка ѝ Крис Џенер во бикини и ги разбесни твитерџиите „Да се биде слаб не е цел, да се биде самоуверен во својата кожа по породувањето...

Најчитани неделава