Првиот кралски настан на Меган Маркл по раѓањето на синот Арчи (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Првиот кралски настан на Меган Маркл по раѓањето на синот Арчи (фото)

Каков подарок доби Меган Маркл по повод раѓањето на синот и како изгледаше по прекинот на породилното отсуство?

prviot-kralski-nastan-na-megan-markl-po-ragjanjeto-na-sinot-archi-foto-01.jpg

Меган Маркл брзо им се врати на кралските обврски по породувањето, Заедно со принцот Хари таа го имаше првото појавување на настан заедно со принцот Хари.

Таа беше забележана со нов прстен на раката, па тоа ги поттикна гласините дека принцот Хари ја следел традицијата карактеристична за САД, па ѝ дал подарок по повод раѓањето на бебето.

Во САД на мајката ѝ се подарува прстен за да се одбележи раѓањето на новороденчето.

Како изгледаше Меган на првиот настан по породувањето:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Меган Маркл со балетанки на бејзбол меч без бебето Арчи (фото) Меган Маркл е на породилно отсуство до есен, но таа се појави на бејзбол меч со ...
Зошто Меган Маркл секогаш ги држи дланките споени? Споените дланки на Меган Маркл не се ниту случајност, ниту незначаен гест – всуш...
„Неискрени се и ме бркаат од животот“ – Таткото на Меган го критикува ... Таткото на Меган Маркл, Томас Маркл, наводно ја моли својата ќерка да му дозволи...