Дејвид Бекам на Вимблдон како излезен од модна писта (фото)


Дејвид Бекам на Вимблдон како излезен од модна писта (фото)

Откако Меган Маркл беше критикувана за не почитување на дрес кодот на Вимблдон, Дејвид Бекам им одржа модна лекција на сите мажи.

dejvid-bekam-na-vimbldon-kako-izlezen-od-modna-pista-foto-01.jpg

Дејвид Бекам никогаш не разочарува со неговиот стил и секогаш знае да им одржи по некоја лекција на мажите за тоа како треба да изгледаат.

Дотеран во одело со кравата, поранешниот фудбалер се појави на Вимблдон заедно со неговата мајка.

Ова е настан на кој богатите и славните се појавуваат средени од глава до пети, па за време на мечот, Бекам се дружеше со Ричард и Холи Бренсон.

Неколку дена претходно, Меган Маркл неочекувано се појави на Вимблдон, но беше искритикувана за изборот на лежерна облека.

dejvid-bekam-na-vimbldon-kako-izlezen-od-modna-pista-foto-02.jpg

Дејвид Бекам одржа модна лекција на Вимблдон:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки од празничниот семеен одмор на Бекамови (фото) Дејвид и Викторија Бекам новата година ја прославија како вистинско среќно семеј...
10 причини зошто Бруклин Бекам нема да биде ѕвезда како Викторија и Дејвид Бекам Тој се обидува да го промовира својот талент за фотографија, има девојка модел и...
Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...

Најчитани неделава