Сосема нормално детство: Анџелина Џоли заедно со ќерката Вивиен купуваат зајче (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Сосема нормално детство: Анџелина Џоли заедно со ќерката Вивиен купуваат зајче (фото)

Во бел, лежерен фустан и со насмевка на лицето, Џоли со ќерката беа забележани како си одат дома со новиот крзнен миленик, а среќната Вивиен не го испушти зајчето од раце. 

angelina-jolie-ja-izraduva-kjerkichkata-vivien-so-nov-krznen-milenik-foto-01.jpg

Анџелина Џоли повторно се враќа во форма и сè почесто ја гледаме во јавност, а сега беше забележана заедно со ќеркичката Вивиен.

44-годишната актерка била на прошетка со Вивиен, а на враќање кон дома се забележани со ново крзнено милениче.

11-годишното девојче изгледа сосема нормално, а очигледно нејзината мајка ја учи да ги цени вистинските вредности и да се радува на мали и значајни работи, наместо на луксуз.

На фотките, Вивиен во рацете носи транспортер, а потоа само во ќебенце го крие и носи слаткото зајче со кое мајка ѝ ја израдувала.

Џоли облечена во бел, лежерен фустан, блеска со насмевка на лицето, додека ќеркичката среќно го носи миленичето:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз Облечена во неглиже и бањарка, Анџелина Џоли е префинета дама на балкон во Париз...
Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...
Анџелина Џоли во широк фустан и влечки на шопинг со ќерката Вивиен (фото) Периодов таа е зафатена со работа на последниот филм, но успева да најде време з...

Спонзорирани линкови: