Славни мажи кои порано беа згодни фраери – сега изгледаат пропаднато
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Славни мажи кои порано беа згодни фраери – сега изгледаат пропаднато

Ним годините не им годеа како на виното. Поради лошите гени, порочниот живот, или, пак, здравствените проблеми, тие денес се бледа сенка на она што претставуваа во минатото.

slavni-mazhi-koi-porano-bea-zgodni-fraeri-sega-izgledaat-propadnato-1.png

Ова се славните мажи, кои порано беа згодни фраери, додека сега изгледаат пропаднато:

Брендан Фрејзер

slavni-mazhi-koi-porano-bea-zgodni-fraeri-sega-izgledaat-propadnato-2.jpg

Шаја Лабаф

slavni-mazhi-koi-porano-bea-zgodni-fraeri-sega-izgledaat-propadnato-3.jpg

Џони Деп

slavni-mazhi-koi-porano-bea-zgodni-fraeri-sega-izgledaat-propadnato-4.jpg

Роб Кардашијан

slavni-mazhi-koi-porano-bea-zgodni-fraeri-sega-izgledaat-propadnato-5.jpg

Чарли Шин

slavni-mazhi-koi-porano-bea-zgodni-fraeri-sega-izgledaat-propadnato-6.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото) Помеѓу славните мажи има многу горди татковци на ќерки кои ги наследиле нивните ...
Славни жени кои не се срамеле да излезат со лош педикир (фото) Лошо лакирани нокти, ужасно исечени и уништени – со какви недостатоци во педикир...
Ѕвездите во издание „како за до продавница“ (фото) На црвениот тепих и на официјалните настани секогаш изгледаат совршено, но какви...