69-годишниот Ричард Гир со сопругата и 6-месечното синче на одмор во Италија (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 27-02-2020
ВОЗАЧИ 26-02-2020


69-годишниот Ричард Гир со сопругата и 6-месечното синче на одмор во Италија (фото)

Актерот на чиј шарм „паѓаа“ многу жени во минатото, денес на 69 години е горд татко на 6-месечното синче кое го има со 36-годишната Алехандра.

69-godishniot-richard-gir-so-soprugata-i-6-mesechnoto-sinche-na-odmor-vo-italija-foto-01.jpg

Со пуштен стомак, Ричард Гир го користи секој момент од одморот во Италија за да ужива на плажа со својата сопруга и син.

36-годишната Алехандра Силва изгледа совршено во бикини, а лицето на нивното синче уште не е целосно откриено.

69-godishniot-richard-gir-so-soprugata-i-6-mesechnoto-sinche-na-odmor-vo-italija-foto-02.jpg

На прошетка, на плажа, во вода или брод – изминатиов период папараците го следат секој чекор на 69-годишниот актер за време на италијанското бегство.

Ричард Гир на одмор со семејството:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

51-годишниот Дејвид Гета со 24 години помладата девојка на плажа на Мајами (фото) Во минималистичко бело бикини бринетата со француско потекло го покажа своето то...
78-годишниот Ал Пачино си фати 39 години помлада девојка: Која е Метал Дохан? Актерката позната по серијата „Weeds“ му го освои срцето на Ал Пачино, а парот в...
69-годишниот Флавио Бриаторе во Италија со 30 години помладата бивша сопруга Тие беа еден од најконтроверзните парови, но иако се разведоа во 2018 година, ос...

Најчитани неделава