Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив


Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив

И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте како Ким Кардашијан, овие ѕвезди се вистинска инспирација.

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-01.jpg

Пластичните операции за зголемување на градите се актуелни во светот веќе години наназад, но некои ѕвезди се задоволни од нивните гради без разлика што тие се мали според „општествените стандарди“.

Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив:

Камерон Дијаз

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-02.jpg

Кира Најтли

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-03.jpg

Натали Портман

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-04.jpg

Кристен Стјуарт

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-05.jpg

Мила Јовович

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-06.jpg

Кејт Мос

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-08.jpg

Ванеса Паради

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-07.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати мажи кои се посекси со брада Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо ...
Џон Бон Џови и уште 5 ѕвезди кои одбраа да живеат во мали и тивки град... Тие не ја сакаат вревата на Лос Анџелес, сакаат мирен живот на големи имоти во м...
„Плакнеме очи“: 10 најуспешни машки модели на сите времиња Името Лаки Блу Смит можеби ќе ви звучи смешно, но тој е еден од најуспешните маш...