Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив

И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте како Ким Кардашијан, овие ѕвезди се вистинска инспирација.

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-01.jpg

Пластичните операции за зголемување на градите се актуелни во светот веќе години наназад, но некои ѕвезди се задоволни од нивните гради без разлика што тие се мали според „општествените стандарди“.

Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив:

Камерон Дијаз

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-02.jpg

Кира Најтли

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-03.jpg

Натали Портман

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-04.jpg

Кристен Стјуарт

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-05.jpg

Мила Јовович

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-06.jpg

Кејт Мос

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-08.jpg

Ванеса Паради

poznati-dami-koi-imaat-mali-gradi-i-se-gordi-na-niv-07.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли Џенер, Анџелина Џоли: Како ќе изгледаа славните дами ако имаа тенки усни? (фото) Од Меган Фокс до Памела Андерсон, како би изгледале славните дами ако наместо по...
Брајан Остин Грин шета со синовите, едниот бос со женска облека - додека Меган Фокс си ја слави сврш... Откако Меган Фокс и Машин Ган Кели јавно ја објавија свршувачката, нејзиниот пор...
Ирина Шајк и Бредли Купер разгореа гласини – шетаат фатени под рака како во старите времиња (фото) Бредли Купер и Ирина Шајк прошетаа низ Менхетн фатени под рака, а широката насме...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg