Нова фризура, повисок од родителите: Комплетна трансформација на Барон Трамп
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 10-07-2020


Нова фризура, повисок од родителите: Комплетна трансформација на Барон Трамп

Дури и со обична бела маица Меланија направи шик комбинација вредна внимание, но сепак ја засени драстично пораснатиот Барон.

nova-frizura-povisok-od-roditelite-kompletna-transformacija-na-baron-tramp-01.jpg

13-годишниот Барон Трамп ја изненади јавноста со своето последно појавување. Синот на Доналд и Меланија ги надрасна родителите, а ја промовираше и својата нова фризура.

Тој е комплетно трансформиран од 2017 година кога за првпат го видовме во Белата куќа.

nova-frizura-povisok-od-roditelite-kompletna-transformacija-na-baron-tramp-02.jpg

nova-frizura-povisok-od-roditelite-kompletna-transformacija-na-baron-tramp-03.jpg

Барон беше фотографиран со родителите по враќањето од голф ресортот на Доналд во Њу Џерси во Белата куќа.

Меланија, иако беше во високи потпетици, беше пониска од синот. За оваа пригода таа носеше шик кежуал комбинација, која ја заокружи со цветни потпетици.

Семејството Трамп:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нова вљубена фотка на Игор Џамбазов и Илина Арсова - Тамара, Тијана, Весна Бејби пресреќни за нив Илина и Игор ги спојува љубовта кон природата, парот објави нова фотографија нап...
8 бизарни совети за бракот од Доналд Трамп Меланија Трамп му е трета сопруга, а овие негови ставови можеби се причината зош...
11 работи кои не ги знаевте за Меланија Трамп како мајка Таа сака својот син Барон да го одгледа во независна, креативна личност со свои ...