Нова фризура, повисок од родителите: Комплетна трансформација на Барон Трамп


Нова фризура, повисок од родителите: Комплетна трансформација на Барон Трамп

Дури и со обична бела маица Меланија направи шик комбинација вредна внимание, но сепак ја засени драстично пораснатиот Барон.

nova-frizura-povisok-od-roditelite-kompletna-transformacija-na-baron-tramp-01.jpg

13-годишниот Барон Трамп ја изненади јавноста со своето последно појавување. Синот на Доналд и Меланија ги надрасна родителите, а ја промовираше и својата нова фризура.

Тој е комплетно трансформиран од 2017 година кога за првпат го видовме во Белата куќа.

nova-frizura-povisok-od-roditelite-kompletna-transformacija-na-baron-tramp-02.jpg

nova-frizura-povisok-od-roditelite-kompletna-transformacija-na-baron-tramp-03.jpg

Барон беше фотографиран со родителите по враќањето од голф ресортот на Доналд во Њу Џерси во Белата куќа.

Меланија, иако беше во високи потпетици, беше пониска од синот. За оваа пригода таа носеше шик кежуал комбинација, која ја заокружи со цветни потпетици.

Семејството Трамп:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8 бизарни совети за бракот од Доналд Трамп Меланија Трамп му е трета сопруга, а овие негови ставови можеби се причината зош...
11 работи кои не ги знаевте за Меланија Трамп како мајка Таа сака својот син Барон да го одгледа во независна, креативна личност со свои ...
Зошто облеката на Доналд Трамп делува евтино, а чини илјадници долари? Добро знаете дека Доналд Трамп сака скапи работи, но тој е добар пример дека „па...

Најчитани неделава