Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил

Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите на себе и својата фигура.

na-50-godini-vo-patiki-i-helanki-djej-lo-odrzha-lekcija-za-seksapil-01.jpg

Џенифер Лопез е позната во неверојатната фигура на песочен часовник уште од '90-тите години.

Денес, и на 50 години таа изгледа одлично. Фотографирана во близина на фитнес центар на Мајами, Флорида во хеланки и патики Џеј Ло одржа лекција за сексапил.

Во овој бел спортски стајлинг нејзиниот задник дојде до израз, како и затегнатите стомачни мускули.

Совршеното тело на Џеј Ло на 50 години:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Ло (52) се омажи со Бен Афлек, 20 години откако ја запроси за првпат Џенифер Лопез и Бен Афлек стапија во брак во Лас Вегас, 3 години откако актерот ...
Џеј Ло (52) со фустан што само дива како неа може да го износи (фото) Со огромни транспарентни делови, дури и во пределот на градите и задникот, ова е...
На 90 години позира гламурозно, Елвис го нарече „аматер во кревет“ – Која е скандалозната холивудска... Холивудската актерка Рита Морено на 90 години направи фотосесија и покажа дека с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg