Кејт Мос не го крие целулитот на плажа во Мајами (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Кејт Мос не го крие целулитот на плажа во Мајами (фото)

Кејт Мос со години ужива статус на модна икона и супер модел, но после најновите фотки на плажа сите се зачудени од нејзиниот просечен изглед.

kejt-mos-45-go-proseta-celulitot-na-plaza-vo-majami-001.jpg

45-годишната Кејт земала краток одмор на плажа во Мајами, па се соблече по црно монокини, кое сите жени го обожаваат кога треба да ги сокријат недостатоците на телото.

Сепак, едноделниот костим за капење не успеа да го сокрие целулитот на Кејт Мос.

Како изгледа еден од најуспешните модели во 5-тата деценија од животот?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Плакнеме очи“: 10 најуспешни машки модели на сите времиња Името Лаки Блу Смит можеби ќе ви звучи смешно, но тој е еден од најуспешните маш...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...