„Моето срце“ – Нови вљубени фотки од Антониа Гиговска и Иван Јованов
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


„Моето срце“ – Нови вљубени фотки од Антониа Гиговска и Иван Јованов

„Не знаевме дека сме двајцата исти на секој можен начин, не само затоа што двајцата сонуваме за музиката, туку и поради нашите души“, е една од романтичните изјави на Антониа Гиговска.

moeto-srce-novi-vljubeni-fotki-od-antonia-gigovska-i-ivan-jovanov-01.jpg

Антониа Гиговска има само 19 години, но веќе е многу сериозна и во поглед на музиката и во поглед на љубовта.

Девојчето со ангелски глас, што го освои 7-мото место на музичкото шоу Пинкови ѕвездички, веќе подолго време е во врска со Иван Јованов, вокалистот на Либеро бенд.

Периодот на самоизолација тие го минаа заедно снимајќи видеа на кои пеат и одговараат на прашања од фановите и најважно од сѐ порачуваа до сите: „Седете дома“.

Сега, кога мерките попуштија, Антониа објави нови вљубени фотки со својата посилна половина и во описот напиша: „Моето срце“.

View this post on Instagram

my ❤️

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa) on

Потсетете се на романтичното изненадување што Антониа му го приреди на Иван!

Дел од фотките што парот ги објавува на Инстаграм:

View this post on Instagram

#sedisidoma #tnx @eam_tshirts

A post shared by Jovanov Ivan (@jovanov_ivan) on

View this post on Instagram

#tb

A post shared by Jovanov Ivan (@jovanov_ivan) on

View this post on Instagram

🌟

A post shared by Jovanov Ivan (@jovanov_ivan) on

View this post on Instagram

🍂🍁

A post shared by Jovanov Ivan (@jovanov_ivan) on

View this post on Instagram

🚀🛰

A post shared by Jovanov Ivan (@jovanov_ivan) on

View this post on Instagram

#summer2019 🤪🤪🤪

A post shared by Jovanov Ivan (@jovanov_ivan) on

View this post on Instagram

my 👩🏼 🤷‍♂️

A post shared by Jovanov Ivan (@jovanov_ivan) on

View this post on Instagram

♣️♥️

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa) on

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нови фотки од синчето на Тамара Тодевска Нашата евровизиска претставничка е горда мајка на Хана и Дарен и постојано прика...
Фотки од снимањето на првите сцени за Fast & Furious 9 – Вин Дизел веќе не е во форма Вин Дизел со пуштен стомак и банана во уста ѝ се придружи на Мишел Родригез на с...
Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...

Спонзорирани линкови: