„Бос танцува на маса дома“ - Џанлука Ваки откри како изгледа неговата семејна идила


„Бос танцува на маса дома“ - Џанлука Ваки откри како изгледа неговата семејна идила

„Во животот треба да се биде благодарен, па јас сакам да ги славам малите моменти и да ги правам специјални“ е пораката на харизматичниот Џанлука Ваки.

bos-tanuva-na-masa-doma-djanluka-vaki-otkriva-kako-izgleda-negovata-semejna-idila-01.jpg

Неодамна Џанлука Ваки позираше со партнерката Шерон Фонсека и нивната ќеркичка во стајлинзи со леопардски дезен. Дефинтивно само тие можат да „износат“ вакви стајлинзи.

Потоа, Шерон откри дека нивната ќерка наполнила 3 месеци и дека не ѝ се верува дека со раѓањето на Јерусалема како сите соништа да ѝ се исполниле.

Џанлука објави забавно танцувачко видео на кое тој наздравува со својата сакана, па се качува на маса и танцува. Ова видео е доказ дека нивната семејна идила е составена од емотивни мигови со прегратки, но и забава секојдневно.

Неговата порака е:

„Во животот треба да се биде благодарен, па јас сакам да ги славам малите моменти и да ги правам специјални.“

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џанлука Ваки и Шерон Фонсека објавија фотки од породувањето + емотивни исповеди за роденденот на ќер... „Блу Јерузалема, сега знам зошто те чекав толку долго. Ремек делата доаѓаат само...
„Нашата ќеркичка имаше операција“ - Џанлука Ваки и Шерон Фонсека со емотивно видео од болница „Оваа седмица нашата ќеркичка имаше операција на расцепот на устата (вродена ано...
Џанлука Ваки ужива на одмор на јахта во Италија и повторно танцува со трудната девојка И покрај големата разлика во години која предизвикува контроверзии, овој пар деф...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg