По смртта на девојката од рак, пронајде среќа повторно - кој е и што прави синот на Камила и посинокот на принцот Чарлс?


По смртта на девојката од рак, пронајде среќа повторно - кој е и што прави синот на Камила и посинокот на принцот Чарлс?

Сопругата на идниот крал на Велика Британија Камила Паркер Боулс има две деца, а нејзиниот син неодамна доживеа страшна трагедија.

po-smrtta-na-devojkata-od-rak-pronajde-srekja-povtorno-koj-e-i-shto-pravi-sinot-na-kamila-i-posinokot-na-princot-charls-01.jpg

Синот на Камила Паркер Боулс има 46 години и е наградуван автор и кулинарски критичар. Том Паркер Боулс, кој е посинок на принцот Чарлс со кого неговата мајка е во брак, неодамна ја изгуби својата сакана новинарката Алис Прокоп (42).

po-smrtta-na-devojkata-od-rak-pronajde-srekja-povtorno-koj-e-i-shto-pravi-sinot-na-kamila-i-posinokot-na-princot-charls-03.jpgДевојката Алис

Тој покрај неа пронајде среќа, откако се разведе во 2019 година од неговата сопруга Сара по 13 години брак, но за жал Алис неодамна почина од рак.

po-smrtta-na-devojkata-od-rak-pronajde-srekja-povtorno-koj-e-i-shto-pravi-sinot-na-kamila-i-posinokot-na-princot-charls-07.jpg

po-smrtta-na-devojkata-od-rak-pronajde-srekja-povtorno-koj-e-i-shto-pravi-sinot-na-kamila-i-posinokot-na-princot-charls-08.jpgСопругата Сара

Том полека си ја враќа насмевката на лицето по трагичнaта загуба, а доказ за тоа се фотографиите направени во Лондон на кој се гледа дека ужива во прошетка со некоја негова пријателка или пак нова девојка.

po-smrtta-na-devojkata-od-rak-pronajde-srekja-povtorno-koj-e-i-shto-pravi-sinot-na-kamila-i-posinokot-na-princot-charls-02.jpgНовата девојка/пријателка

Инаку, пријателите на Том велат дека тој бил пресреќен за време на 2-годишната врска со Алис и разочаран е од тоа колку животот е нефер. Дијагнозата на неговата сакана за жал дошла предоцна, а болеста веќе била во напреден стадиум.

po-smrtta-na-devojkata-od-rak-pronajde-srekja-povtorno-koj-e-i-shto-pravi-sinot-na-kamila-i-posinokot-na-princot-charls-06.jpg

po-smrtta-na-devojkata-od-rak-pronajde-srekja-povtorno-koj-e-i-shto-pravi-sinot-na-kamila-i-posinokot-na-princot-charls-05.jpg

Том е близок со принцот Чарлс, кој всушност е иден крал на Велика Британија и негов очув.

po-smrtta-na-devojkata-od-rak-pronajde-srekja-povtorno-koj-e-i-shto-pravi-sinot-na-kamila-i-posinokot-na-princot-charls-04.jpg

po-smrtta-na-devojkata-od-rak-pronajde-srekja-povtorno-koj-e-i-shto-pravi-sinot-na-kamila-i-posinokot-na-princot-charls-10.jpg

Том е познат автор, има напишано 5 кулинарски книги и добиено низа награди за истите.

po-smrtta-na-devojkata-od-rak-pronajde-srekja-povtorno-koj-e-i-shto-pravi-sinot-na-kamila-i-posinokot-na-princot-charls-11.jpg

Том повторно пронајде среќа:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...
Зошто принцот Филип никогаш не стана крал? Ако принцот Вилијам стане крал, Кејт Мидлтон ќе стане кралица, но зошто принцот ...
Твитерџиите бесни: Зошто принцот Хари и Меган Маркл станаа мета на критики? Како преку ноќ парот стана мета на негативни коментари? „Додека има бездомници и...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg