Беше најпластичниот маж на светот, сега е жива Барби на плажа во Бразил - ослабе 35 килограми по операцијата (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Беше најпластичниот маж на светот, сега е жива Барби на плажа во Бразил - ослабе 35 килограми по операцијата (фото)

Џесика Алвес сега е 38-годишна русокоса, но некогаш беше Родриго Алвес... Нејзината бизарна зависност од пластични операции не сопира.

najplastichniot-mazh-na-svetot-sega-e-zhiva-barbi-na-plazha-vo-brazil-oslabe-35-kilogrami-foto-01.jpg

Џесика Алвес некогаш беше позната како најпластичниот маж на светот Родриго Алвес, а сега за себе вели дека е жива Барби. Таа години наназад не престанува со пластичните операции.

38-годишната Џесика деновиве позираше во бикини издание на плажа во Бразил за календарот кој го подготвува за 2022-ра година.

Таа ослабе 35 килограми, откако си направи операција на желудникот.

„Потрошив многу години од животот несреќна и сега е време да ја истражам мојата женственост и сензуалност додека можам.“

Во август Џесика сподели дека ја изгубила невиноста како жена и дека тоа било некомфорно искуство.

Таа вели дека се чувствува одлично во своја кожа, иако многумина ја осудуваат нејзината бизарна зависност од операции.

Како изгледаше Џесика некогаш:

najplastichniot-mazh-na-svetot-sega-e-zhiva-barbi-na-plazha-vo-brazil-oslabe-35-kilogrami-foto-03.jpg

najplastichniot-mazh-na-svetot-sega-e-zhiva-barbi-na-plazha-vo-brazil-oslabe-35-kilogrami-foto-02.jpg

Како изгледа Џесика Алвес денес:

На следната страна повеќе фотки од Џесика...Би можело да ве интересира:

Најпластичниот маж на светот слави со фотосесија што од жив Кен, пред една година стана жива Барби (... Од Родриго стана Џесика, најпластичниот маж на светот сега е русокоса со фигура ...
Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
12 фото докази дека Кејт Мидлтон е совршена во улогата на мајка Знае како да се справи со изливите на бес на децата без паника. Одлична е и во о...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg