13 фото докази дека ѕвездите се различни кога позираат vs. на спонтани фотки

Подбрадок, брчки... Ѕвездите изгледаат поинаку на спонтаните фотки со малите „несовршености“, но зрачат со природност.

13-foto-dokazi-deka-dzvezdite-se-razlichni-koga-poziraat-vs-na-spontani-fotki-01.jpg

Сите сакаме да позираме за да имаме совршена фотка, па таков е случајот и со ѕвездите.

Сепак, некогаш фотографите ги ловат во спонтани ситуации, каде иако можеби не изгледаат совршено, тие изгледаат природно и пријатно за око.

Ѕвездите кога позираат vs. на спонтани фотки:

Мадона

13-foto-dokazi-deka-dzvezdite-se-razlichni-koga-poziraat-vs-na-spontani-fotki-02.jpg

Џенифер Лоренс

13-foto-dokazi-deka-dzvezdite-se-razlichni-koga-poziraat-vs-na-spontani-fotki-03.jpg

Кристен Стјуарт

13-foto-dokazi-deka-dzvezdite-se-razlichni-koga-poziraat-vs-na-spontani-fotki-04.jpg

Скарлет Јохансон

13-foto-dokazi-deka-dzvezdite-se-razlichni-koga-poziraat-vs-na-spontani-fotki-05.jpg

Линдзи Лохан

13-foto-dokazi-deka-dzvezdite-se-razlichni-koga-poziraat-vs-na-spontani-fotki-06.jpg

Ума Турман

13-foto-dokazi-deka-dzvezdite-se-razlichni-koga-poziraat-vs-na-spontani-fotki-07.jpg

Блејк Лајвли

13-foto-dokazi-deka-dzvezdite-se-razlichni-koga-poziraat-vs-na-spontani-fotki-08.jpg

Уште 6 на следната страна...Би можело да ве интересира:

Џанлука Ваки и Шерон Фонсека објавија фотки од породувањето + емотивни исповеди за роденденот на ќер... „Блу Јерузалема, сега знам зошто те чекав толку долго. Ремек делата доаѓаат само...
12 фото докази дека Кејт Мидлтон е совршена во улогата на мајка Знае како да се справи со изливите на бес на децата без паника. Одлична е и во о...
Меган Фокс на сладолед со синовите, Сајмон Кауел на работа во пижами – Фото-докази дека и ѕвездите с... Парис Хилтон беше забележана додека пазареше со сопругот Картер Реум, Меган Фокс...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg