Предизвик за најтрпеливите: Пронајдете ја шајката помеѓу aлатките
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Предизвик за најтрпеливите: Пронајдете ја шајката помеѓу aлатките


predizvik-za-najtrpelivite-pronajdete-ja-shajkata-megju-alatot-01.jpg

Нова предизвикувачка задача е пред вас... Среде многуте алатки дали ќе ја пронајдете шајката?

predizvik-za-najtrpelivite-pronajdete-ja-shajkata-megju-alatot-02.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Предизвик: Пронајдете ја ламбата помеѓу парчињата мебел - ќе успеете ли за 37 секунди? Само луѓето со изрострен вид ќе успеат да го решат овој предизвик. Пронајде...
Пронајдете го молецот што се сокрил меѓу облеката - за колку секунди ќе успеете? Имате ли изострен вид? Новата предизвикувачка задача ќе ви помогне да го тестира...
Предизвик за луѓе со „соколово око“: Пронајдете го моторџијата меѓу палачинките за помалку од 30 сек... Сметате ли дека видот ви е многу изострен? Ги забележувате ли и најситните детал...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg