По што се разликуваат двете топки? - Results from #1


По што се разликуваат двете топки?

po-shto-se-razlikuvaat-dvete-topki-2.jpg

Н. Г. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Која од двете девојки лаже? Во замислената ситуација, има две девојки кои се расправаат околу тоа која е соп...
Колку долго ќе патувате до Марс, ако се движите со брзина на светлината? Денес имаме малку невообичаено, но секако интересно, прашање. Ќе ви треба малку ...
Квиз: Како ви изгледа совршеното утро? Дали сте човек кој сака да се тегне низ креветот додека го одложува алармот добр...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg