Тест: Дали сте „чудак“?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Перач 09-12-2021
архитект 09-12-2021


Тест: Дали сте „чудак“?

Вашите навики и избори говорат многу за вас, па преку овој квиз дознајте каква личност сте вие.

test-dali-ste-chudak-01.jpg

Дали сте срцето на забавата и т.н. „комерцијала“ личност или пак сте несфатени и секогаш повлечени во некој агол од собата?

Дали живеете во границите на нормалата или за вас не постојат правила?

Постојат различни типови на луѓе, па преку овој забавен квиз дознајте каква личност сте вие:

Дали сте „чудак“?
 1. 1.
  Давате предлог да ги измиете чиниите
  Зборувате со некоја личност од друштвото додека сите други ги собираат чиниите
  Кажувате лекции за здрава исхрана
 2. 2.
  Забавни потези од филмови и спотови
  Мрдање лево-десно и благи потези
  Робот
 3. 3.

 4. 4.
  Се преправате дека не сте го виделе
  Мавтате и го поздравувате
  Го зјапате додека тој не ве поздрави прв
 5. 5.
  Вие сте душата на забавата
  Танцувате сами
  Зборувате со некоја личност во ќошот
 6. 6.
  Уметник
  Бубалица
  Шегаџија
 7. 7.
  „Цреша“ од Тоше Проески
  „Нинанајна“ од Елена Ристеска
  „И тогаш некоја будала“ од Владо Јаневски

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз само за оние со остар вид – Ќе успеете ли да го решите за 2 минути? Дали мислите дека имате остар поглед и не пропуштате ниту еден детаљ? Дали ми...
Тест: Која од двете девојки е побогата? Можете ли да направите разлика помеѓу девојка која е навистина богата и девојка ...
Тест на личност: Кое животно прво ќе го забележите на сликата? Потсвеста може да каже многу за вашиот карактер и личност, многу повеќе отколку ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg