Квиз: Откријте каков ви е вкусот за мажи

Леонардо ди Каприо, Барак Обама, Бред Пит или можеби Владимир Путин, која од овие познати личности ви се допаѓа најмногу?

kviz-otkrijte-kakov-vi-e-vkusot-za-mazi-01.jpg

Сигурно има некоја позната личност која ве привлекува повеќе од останатите. Можеби физички или пак карактерно, има нешто што прави да ѝ се воодушевувате, па можеби дури и да ја сметате за своја сродна душа.

Дали сакате самоуверени мажи што се во центарот на вниманието или пак рационални интроверти, кои внимаваат на деталите?

Одберете една позната личност и кликнете на фотографијата...

Откријте каков ви е вкусот за мажи
 1. 1. Хју Џекман
  Кликни за одговорот
 2. 2. Леонардо ди Каприо
  Кликни за одговорот
 3. 3. Владимир Путин
  Кликни за одговорот
 4. 4. Бред Пит
  Кликни за одговорот
 5. 5. Џорџ Клуни
  Кликни за одговорот
 6. 6. Барак Обама
  Кликни за одговорот
 7. 7. Марк Закерберг
  Кликни за одговорот
 8. 8. Даниел Редклиф
  Кликни за одговорот

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Дали сте педантна личност или хигиената не ви е јака страна? Дали личната и хигиената во домот ви се приоритет, или воопшто не им обрнувате в...
Квиз за гурмани: На кое место во Македонија се наоѓаат овие 10 традиционални ресторани? Одговорот на овие 10 прашања ќе го знаат само вистинските гурмани кои прошетале ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg