Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Квиз: Дали сте добар или лош човек?

Дали сте од оние луѓе кои срцето би го дале за другите или секогаш на прво место го ставате своето добро?

kviz-dali-ste-dobar-ili-losh-chovek-01.jpg

Дали сакате денови исполнети со мир и хармонија или пак ви станува здодевно ако нема некој драматичен заплет?

Што ви е на прво место вашите интереси или туѓата среќа?

Откријте каков човек сте преку одговарањето на овие прашања...

Квиз: Дали сте добар или лош човек?
 1. 1.
  Веднаш вртам на брза помош
  Си продолжувам по патот, имам закажан состанок
  Гледам дали некој од околината ќе дојде на помош
 2. 2.
  Дека е мало, злобно ѕверче
  Дека е слатко за гушкање
  Во ред се кучињата, сè додека се мали
 3. 3.
  Од злото во светот
  Од моето ужасно семејство
  Од моето минато
 4. 4.
  Домот
  Омиленото кафуле
  Природата
 5. 5.
  Упс, ова беше чудно!
  Што е ова? Сакам едно вакво!
  Леле, ѓавол!
 6. 6.
  Плаче
  Се смее
  Лази
 7. 7.
  Добри се во срцата
  Речиси сите се ужасни
  Во ред се, ако имаат корист

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: H&M доаѓа во Македонија – дали сте вистински обожавател на брендот? Дали со нетрпение го очекувате отворањето на првата H&M продавница за облека...
Квиз: Дали се однесувате по бонтон кога сте во ресторан? Со што се јаде салата, кој треба да нарача мажот или жената, каде се остава чант...
Квиз: Дали сте „напорен партнер“ кога сте во врска? Дали сметате дека сте совршен партнер и дека воопшто не сте напорни во врска? Да...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg