Трик прашање: Што е тоа што секогаш доаѓа, но никогаш не пристигнува?


Трик прашање: Што е тоа што секогаш доаѓа, но никогаш не пристигнува?

Дали сметате дека сте човек со кликер? Ќе се сетите ли на одговорот на ова интересно прашање?

trik-prashanje-za-bistri-umovi-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Трик прашање: Што прави 5-тата сестра? Како се забавувате вие со вашите браќа и сестри? Во ова семејство атмосферата е ...
Трик прашање: Како се вика 5-тата ќерка? Што мислите кое име го одбрале нејзините родители? Taткото на Марија има 5 ...
Трик прашање за луѓе со кликер Како се снаоѓате во сообраќајот? Колку често полицајците ви пишуваат казни? Дали...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg