Шеговито трик прашање: Како се вика кога еден маж живее само со една жена?


Шеговито трик прашање: Како се вика кога еден маж живее само со една жена?

Дали се сметате за личност со добра смисла за хумор? Ако е така, тогаш сигурно ќе го погодите одговорот на ова прашање...

zabavno-trik-prashanje-kako-se-vika-koga-eden-mazh-zhivee-samo-so-edna-zhena-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Трик прашање: Како се вика 5-тата ќерка? Што мислите кое име го одбрале нејзините родители? Taткото на Марија има 5 ...
Трик прашање за луѓе со кликер Како се снаоѓате во сообраќајот? Колку често полицајците ви пишуваат казни? Дали...
Трик прашање: Што е тоа што секогаш доаѓа, но никогаш не пристигнува? Дали сметате дека сте човек со кликер? Ќе се сетите ли на одговорот на ова интер...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg