Трик прашање кое ќе го погодат само најмудрите


Трик прашање кое ќе го погодат само најмудрите

Време е за малку математика... Дали логиката ви е силна страна? Тестирајте се на лесен и брз начин...

trik-prashanje-koe-kje-go-pogodat-samo-najmudrite-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Шеговито трик прашање: Како се вика кога еден маж живее само со една жена? Дали се сметате за личност со добра смисла за хумор? Ако е така, тогаш сигурно ќ...
Трик прашање: Колку време ќе ви треба за точниот одговор? Време е да го размрдате мозокот и да се обидете да решите детска загатка, која н...
Трик прашање: Што е тоа што секогаш доаѓа, но никогаш не пристигнува? Дали сметате дека сте човек со кликер? Ќе се сетите ли на одговорот на ова интер...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg