Исповед на малолетна проститутка: Наутро на училиште, попладне со богаташи


Исповед на малолетна проститутка: Наутро на училиште, попладне со богаташи

Сакавме премногу. Или ќе продаваш дрога или ќе го продаваш телото, ако веќе сакаш да имаш пари, изјавила пред психијатарот најмладата девојка вплеткана во ланецот малолетна проституција во Рим.

ispoved-na-maloletna-prostituka-nautro-na-uciliste-popladne-so-bogatasi

„Почнуваш само од причина дека ти требаат пари, но и откако ќе заработиш, тешко е да се откажеш од убавиот живот на кој ќе навикнеш со добра заработка.“

Таа почнала да нуди секс за пари кога имала само 14 години. Истражителот верува дека околу 30 илјади луѓе плаќале пари за секс со малолетнички во римскиот богаташки кварт Париоли.

Приказната во италијанските медиуми се појави минатиот месец, кога полицијата откри дека две девојки од исто средно училиште биле намамени преку друштвената мрежа Bakeca Incontri.

Наутро оделе на училиште, а попладне работеле и заработувале и по 300 евра од клиент.

Најголем дел од клиентелата биле локални богаташи.

Би можело да ве интересира:

Секс преку телефон: Целата вистина за оваа професија од прва рака „Добро заработувам, но во оваа работа мора да сте подготвени дека некои мрачни ф...
Девојка го остави момчето дома и појде на гратис патување од 22.000 евра со непознат маж (фото) Што мислите дали момче од Македонија би ѝ го дозволило ова на својата партнерка?...
Жена што ја растела косата 16 години добила 6.000 евра отштета, откако фризер ѝ ја уништил Замислете тоа што сте го негувале 16 години да биде уништено за миг, само поради...

Најчитани неделава

Најнови игри

На патот кон моето срце напишав „забрането минување“, но љубовта влезе смеејќи се и извика: „Јас влегувам секаде“.
Херберт Шипман