ВИДЕО: Прошетка низ гардероберот со чанти на Кајли Џенер

Прошетка низ гардероберот со чанти на Кајли ЏенерНа Инстаграм и Снепчет Кајли редовно споделува мали сегменти од нејзиниот гардеробер, но сега за првпат имаме шанса да прошетаме низ огромната соба преполна со чанти од скапи брендови.