ВИДЕО: 10 моменти кои Кардашијан не ги прикажаа во нивното шоу

10 моменти кои Кардашијан не ги прикажаа во нивното шоуВо шоуто на Кардашијан има луди моменти, но сепак некои работи тие ги кријат од камерите. На пример скриена беше бременоста на Кајли Џенер, како и терпиите кај психолог на Кортни Кардашијан. Кои други моменти не беа прикажани на ТВ?