ВИДЕО: Како изгледа животот на Кајли Џенер и Тревис Скот?

Како изгледа животот на Кајли Џенер и Тревис Скот?Кајли Џенер ја доби ќеркичката Сторми со нејзиното момче Тревис Скот, но бременоста ја криеше од фановите. На само 21 година таа стана мајка, па младиот пар го привлече вниманието на јавноста.