ВИДЕО: Kлое Кардашијан му тверка на Тристан Томпсон, тој не ја ни забележа

Kлое Кардашијан му тверка на Тристан Томпсон, тој не ја ни забележаЗа време на една ноќна забава Клое Кардашијан се обиде да му приреди секси шоу со тверкање со задникот на партнерот Тристан Томпсон, но тој не ја ни забележа.