ВИДЕО: Какви подготовки прават Меган Маркл и принцот Хари за кралското бебе?

Какви подготовки прават Меган Маркл и принцот Хари за кралското бебе?Кои од чудните кралски традиции ќе ги применат Меган Маркл и принцот Хари? Дали Меган и овојпат ќе ги прекршува кралските правила? Инаку Хари уште пред да ја сретне Меган велеше дека едвај чека да има деца.